torby

Ubrania damskie, które zawsze będą modne!

Są takie elementy odzieży damskiej, które bez względu na sezon i rok zawsze wyglądają dobrze i zestawione z innymi ubraniami tworzą modną stylizację. Należą do nich jeansy. Choć ich fason zmienia się z roku na rok – raz mamy modne biodrówki, raz z wysokim stanem, innym razem z przetarciami – to te typowo klasyczne, a więc ciemnogranatowe, bez zdobień, przetarć, dziur i innych dodatków nigdy nie wyjdą z mody. Aby takie spodnie przetrwały lata konieczne jest odpowiednie dbanie o nie. Częstotliwość prania ma bardzo duże znaczenie dla zachowania odpowiedniej jakości materiału. Zbyt częste jest przyczyna rozciągania i powstawania przetarć. Cenna wskazówka – jeansy należy prać odwrócone na lewą stronę. Dzięki temu ich kolor nie wyblaknie.

Marynarki oversize

Kolejną częścią odzieży damskiej, która zawsze będzie modna są marynarki. I tutaj fason zmienia się na przestrzeni lat – jednak każda marynarka jest nie tylko na czasie bez względu na sezon, ale ma również charakter uniwersalny. Można ją skomponować zarówno z sukienką, wtedy outfit będzie prezentował się niezwykle elegancko, ale też z jeansami, nadając całości mniej formalnego stylu. Obecnie na czasie są marynarki oversizowe, z poduchami w ramionach. Trendy są także marynarki w atrakcyjne, oryginalne wzory.

Obowiązkowy element garderoby – biała koszula

Biała koszula damska to ten element garderoby, który modny będzie zawsze. To klasyka, która jest podstawą każdej damskiej szafy wyjaśnia pracownik Lejdi. Z białą koszulą można stworzyć wiele stylizacji o różnym, bardziej lub mniej formalnym charakterze. Doskonale prezentuje się w połączeniu ze spódnicą ołówkową lub czarnymi spodniami. Taki outfit jest idealny na spotkanie biznesowe lub do pracy, gdzie obowiązuje formalny dress code. Ale biała koszula to nie tylko elegancja. Zestawiona z bardziej sportową odzieżą damską, na przykład z jeansami i trampkami lub rozkloszowaną spódnicą i espadrylami stylizacja staje się półformalna, nieco codzienna, idealna na wyjście z przyjaciółmi do kina, na spacer z psem czy spotkanie z ukochanym.